solidbase

SolidBase – coś więcej, niż tylko meble do restauracji, baru, kawiarni czy hotelu…

Opublikowany 18 października, dodał solidbase

Aranżując konkretną przestrzeń, każdy z nas zwraca uwagę na najmniejsze detale i szczegóły. Ważna jest kolorystyka ścian, istotne znaczenie mają wszelkie dodatki, ale i kluczową rolę odgrywają meble. To właśnie dzięki nim przestrzeń może stać się piękna, praktyczna i funkcjonalna oraz klimatyczna. Jeśli w grę wchodzą lokale gastronomiczne, w tym restauracje, bary, kawiarnie, ale także hotele i inne tego typu miejsca, to właśnie odpowiedni wybór mebli stanowi tutaj jakże ważną rolę…

Nasza firma SolidBase jest pionierem, jeśli w grę wchodzą meble do restauracji, do kawiarni, do pubów czy barów. Dostarczamy do naszych klientów rozwiązania, dzięki którym przestrzenie te stają się unikatowe, designerskie i jedyne w swoim rodzaju. Wciąż jednak poszerzamy naszą ofertę i staramy się sprostać oczekiwaniom kolejnych grup odbiorców. Tym razem niezwykle cennym punktem stały się meble hotelowe, dzięki którym można wypełnić wnętrza hotelowych pokoi i apartamentów jedynymi w swoim rodzaju rozwiązaniami.

Nowoczesna przestrzeń pełna designu? Wyjątkowe wnętrze w niezwykle oryginalnym wydaniu? Niebanalność w najlepszej formie? Tak! Tak! Tak! Na to stawiamy i to odgrywa dla nas kluczowe znaczenie. Naszą ciężką, intensywną, ale jednocześnie jakże wspaniałą pracę, zobaczyć można w najnowszym projekcie, z którego jesteśmy niezwykle dumni. Cała realizacja przedstawiona została na naszej stronie na Facebook’u – https://www.facebook.com/solidbasemeblerestauracyjne/posts/pfbid0XLqBDyg36rL5vD3PTMoejehKpXjZjco4YAywEwvRE6TxZdFrpvPMWxdW1wUwwzt8l

Luksus w najlepszym wydaniu i formie

Tworząc konkretną przestrzeń, jednym z głównych elementów są oczywiście meble. To od nich zależy, czy daje miejsce będzie funkcjonalne, czy spełni swoją praktyczną rolę, czy będziemy się w niej dobrze i swobodnie czuli. Jeśli chodzi o apartamenty, tutaj klientowi zależy na połączeniu luksusu z elegancją, ekstrawagancji z perfekcyjnym designem, wyjątkowości z tym czymś, co sprawia, że każda chwila tam może być wyjątkowa. 

Czy tym projektem udało nam się to osiągnąć? Jak najbardziej tak!

Doskonała współpraca z projektantem

Dostaliśmy propozycję zrealizowania projektu, który wyszedł spod skrzydeł dr hab Jana Sikory – profesora ASP Sikora Wnętrza. Widząc to, co miało stać się realnym wykonem, wiedzieliśmy od początku, że będzie to nasze dziecko, z którego będziemy niezwykle dumni. Czy tak się stało? Oczywiście! Wystarczy spojrzeć na zdjęcia, aby zobaczyć na nich to wszystko, co najważniejsze. Doskonały projekt został zrealizowany w 100%, spełniając oczekiwania, wymagania i potrzeby inwestorów. Meble od SolidBase wypełniły przestrzeń tego niezwykłego miejsca, tworząc coś naprawdę magicznego i cudownego.

meble do restauracji, baru, kawiarni czy hotelu

Cudowna inwestycja apartament Deo Plaza Gdańsk

Inwestycją, której projektu postanowiliśmy się podjąć, stał się apartament Deo Plaza Gdańsk, który dziś wygląda po prostu fenomenalnie. Wystarczy spojrzeć na każde z zaprezentowanych zdjęć, by zobaczyć w nich wszystko to, co najlepsze. Wykorzystane w tym miejscu meble, są po prostu idealnie dopasowane, dobrane i wykorzystane. Kolorystyka, ich kształt, kunszt wykonania, sama prezencja – czy można byłoby oczekiwać czegoś więcej? Głęboko wierzymy w to, iż każdy kolejny zrealizowany projekt, stanie się następną perełką w zrealizowanych przez nas pracach.

Projekt zauważony przez znawców

Jesteśmy dumni z naszej firmy, że tak wiele udało nam się osiągnąć, że nigdy nie spoczywamy na laurach, pniemy się po szczeblach kariery i mamy bardzo duże zawodowe marzenia. Realizacja tego projektu była dla nas niezwykła i jesteśmy szczęśliwi, że udało nam się wykonać ją w pełni. A potwierdzeniem naszej pracy jest zauważenie tego, co zrobiliśmy i przedstawienie naszej pracy przez redakcję ELLE na Węgrzech. Jest nam niezmiernie miło, że o nas piszą i pokazują to, co wychodzi spod naszych rąk. 

Chcąc stworzyć przestrzeń niezwykle klimatyczną, piękną i wyjątkową zarazem, jesteśmy przekonani o tym, iż nasza firma SolidBase będzie w stanie spełnić Państwa potrzeby, oczekiwania i wymagania. Jesteśmy tutaj dla każdego z Was, chętnie realizując wszelkie, najbardziej nawet wymagające projekty.

Podziel się: