O nas

Firma Solid Base sp. z o.o. powstała w 2007 roku. Oferujemy kompleksowe wyposażenie wnętrz użyteczności publicznej typu restauracje, kawiarnie, bary, puby, hotele.

Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment mebli importowanych oraz wyprodukowanych w Polsce. Nieograniczone możliwości technologiczne pozwalają nam na stworzenie dla Państwa profesjonalnych mebli, które charakteryzuje wysoka jakość wykonania i dbałość o detale. Realizujemy trudne wyzwania. Mamy duże doświadczenie w realizacji projektów o nietypowych gabarytach, takich jak lady barowe oraz meble tapicerowane o różnorodnych kształtach. Połączenie designu, doskonałej konstrukcji oraz precyzyjnego wykonania gwarantują wieloletnie użytkowanie i satysfakcję klienta.

Dla klientów detalicznych obowiązują minima logistyczne.Nasze zalety

Zakres oferty

Niezależnie od Państwa wizji, podejmiemy się każdego wyzwania. Mamy duże doświadczenie w realizacji projektów o nietypowych gabarytach.

Jakość produktu

Oferujemy najwyższej klasy materiały: lite drewno, okleina naturalna, płyta laminowana, stal nierdzewna, tworzywa sztuczne o szerokiej i ciekawej palecie barw i wzorów. Na wybrane produkty - gwarancja 60 miesięcy.

Uczciwa wycena

Nasza oferta jest celną odpowiedzią na potrzeby rynku i możliwości Klientów. Cena odzwierciedla gwarantowaną, wysoką jakość wyprodukowanych mebli.

Terminowość dostaw

Połączenie sprawdzonego dostawcy z naszym wieloletnim doświadczeniem gwarantują niezawodność i terminowość dostaw, co przekłada się na oczekiwany przez Państwa - wysoki poziom usług.

5000 +

Ilość produktów

95 %

Niższe ceny

98 %

Powracających Klientów

Zapraszamy do współpracy architektów wnętrz. Jeśli jesteś zainteresowany – zostaw kontakt

Skontaktuj się z nami - odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

    Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności.