hokery do baru

Moda na hokery do baru – jakie więc wybrać?

Opublikowany 7 czerwca, dodał mngr-sb01

Popularność hokerów z roku na rok wzrasta. Meble te coraz częściej wykorzystywane są w aranżacjach różnego rodzaju lokali gastronomicznych, jak również i w przestrzeniach domowych. Takie wysokie krzesła, stanowią doskonałe uzupełnienie dla każdego nowoczesnego wnętrza. Na pewno największym powodzeniem cieszą się oczywiście hokery do baru, a więc do takiej przestrzeni, gdzie w sposób szczególny celebrowane jest miejsce tuż przy barze, gdzie siedząc na takich krzesłach, można zamawiać różnego rodzaju trunki alkoholowe, relaksując się przy tym w doborowym towarzystwie.

W każdym barze oprócz samej właśnie kwestii drinków, istotne znaczenie ma to, jak takie miejsce wygląda, jaki panuje w nim klimat, czy swoim charakterem jest w stanie przyciągnąć do siebie odbiorców. Dziś chcielibyśmy skupić się właśnie na meblach, jakimi są hokery do baru. Te dostępne są w niezwykle szerokiej ofercie, co sprawia, że każdy, najbardziej nawet wymagający klient, jest w stanie znaleźć dla siebie odpowiednie rozwiązanie. Na pewno propozycję godnych uwagi produktów w tym asortymencie, ma dla nas sklep SolidBase, w którym to znaleźć można różnorodne meble do lokali gastronomicznych, w tym właśnie hokery do baru

Rodzaje hokerów do baru

Jednym z kluczowych podziałów hokerów do baru jest to, z jakiego są one wykonane materiału. W zależności bowiem od tego, w jakim charakterze taki lokal będzie urządzony, takie też będą pasować do niego odpowiednie krzesła w takim wydaniu. Dla klasycznych przestrzeni, gdzie liczy się ponadczasowość, gdzie istotne znaczenie ma oryginalność, ale w tradycyjnej formie, z pewnością idealnym wyborem mogą okazać się hokery drewniane. Tutaj asortyment jest naprawdę niezwykle różnorodny, co sprawia, że w każdym wnętrzu będą mogły znaleźć się odpowiednio dobrane do tego drewniane hokery do baru. Inną z dostępnych na rynku opcji są hokery metalowe. Te wybierane są coraz częściej, bowiem łatwo można dopasować je niemal do każdego wnętrza, zarówno tego urządzonego w nowoczesnym, jak również i w starodawnym stylu. W jednych wnętrzach sprawdzą się hokery z oparciem, w innym bez oparcia – tutaj propozycji jest naprawdę wiele i jeśli pod uwagę weźmie się wygląd, wygodę, trwałość i praktyczność takiego mebla, wówczas będzie można dokonać absolutnie idealnego zakupu. I nie można zapomnieć jeszcze o trzecim rodzaju wysokich krzeseł, które to wykonane są z tworzywa sztucznego. Największą zaletą takich mebli z tego właśnie materiału jest to, iż takie hokery do baru można wybrać w każdym niemal wariancie kolorystycznym, co idealnie sprawdzi się w nowoczesnej, designerskiej przestrzeni. W jednym miejscu ciekawą opcją będą bowiem hokery czerwone, w innym niebieskie, a w jeszcze innym szare. W tej grupie produktów możliwości kombinacji, jeśli chodzi o aranżowanie wnętrza jest na pewno najwięcej. 

hokery

Wysokość hokerów do baru  – czyli jakie będą najlepsze?

Tak naprawdę trudno jest odpowiedzieć na to pytanie, gdyż wszystko zależy od tego, jaką wysokość mają mieć blaty, przy których takie krzesła się znajdą. Jeśli w danym wnętrzu są już takie blaty, należy do nich dopasować hokery do baru. Jeśli jednak ich nie ma, dobrze jest zdecydować się na konkretne hokery, a następnie do nich dostosować wysokości blatów. Wiadomo oczywiście, iż aspekt wizualny ma ogromne znaczenie i na niego w sposób szczególny zwracamy uwagę. Trzeba jednak być świadomym tego, iż klienci przychodzący do takiego miejsca, pragną się przede wszystkim odprężyć i zrelaksować. Niewygodne hokery do baru czy niedopasowanie ich do wysokości blatu, na pewno nie zapewni komfortu i wygody, aby chciało się przy nich siedzieć długo. Chcąc więc przyciągnąć do siebie klientów, którzy będą powracali, na pewno i ta kwestia ma ogromne znaczenie.

Jedno jest pewne – aranżacja przestrzeni barowej nie należy do łatwych, ale jeśli chcemy stworzyć w niej odpowiedni klimat, jednocześnie też aranżując przestrzeń zapewniającą wygodę i komfort, a przy tym spełniającą się praktycznie, na pewno odpowiednio dopasowane meble do lokalu gastronomicznego, mają tutaj zasadnicze znaczenie.

Podziel się: