hokery do baru

Hokery do baru – niezbędne meble do wyposażenia takich wnętrz

Opublikowany 6 maja, dodał mngr-sb01

Aranżując przestrzeń barową, niewątpliwie jednym z kluczowych elementów, na jakie każdy właściciel takiego miejsca powinien zwrócić uwagę są hokery do baru. To nic innego, jak wysokie krzesła, które w każdej takiej przestrzeni sprawdzają się nadrzędnie. Można dopasować je do stolików, jak również i lady, przy której to siedzi się i kosztuje smakowitych drinków wykonanych przez baristę. W każdym wnętrzu, bez względu na to, w jakim stylu jest on urządzony i na jaki rodzaj mebli się stawia, takie właśnie wysokie meble do baru w formie hokerów, stanowią jak najbardziej doskonały i jedyny w swoim rodzaju wybór.

Jakie hokery do baru wybrać?

Decydując się na hokery do baru, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na ich wygląd, na samo wykonanie, na rodzaj zastosowanych materiałów. Ważna jest oczywiście wygoda i komfort korzystania z nich, jak również i atrakcyjna cena. W tej kategorii produktów postawić można na różnorodne propozycje. W jednych wnętrzach, takich, które urządzone są w stylu klasycznym, najlepiej prezentują się tradycyjne hokery drewniane, z kolei w innych, gdzie stawia się na nowoczesność, oryginalność i design, coraz częściej wybieranymi hokerami są te z metalu lub kolorowe z tworzywa sztucznego. 

A co oprócz materiału? Oczywiście należy dobrać odpowiednią ich wysokość do pozostałych mebli, zdecydować się na takie z oparciem lub bez niego, z odpowiednim rodzajem siedziska, z podnóżkiem lub bez. Możliwości jest bardzo dużo i z całą pewnością każdy właściciel tego typu lokalu, jest w stanie znaleźć dla siebie idealne, jak najlepsze z dostępnych produkty. Grunt to odpowiednio wszystko ze sobą zestawić i tak połączyć, aby razem tworzyły one doskonałą całość. 

Jak dopasować hokery do lady i stolików w pubie?

Decydując się na hokery do baru, jednym z niezwykle ważnych aspektów, oczywiście oprócz wyglądu, materiału czy też samego wykonania jest kwestia dopasowania ich do stolików, które to w takim lokalu mają się znaleźć. Zupełnie bowiem inne hokery dobierzemy do drewnianej lady przy której mają być one postawione, inne będą te z tworzywa sztucznego, które chcemy dopasować do podobnych stołów, w tym właśnie stylu. Jedni właściciele montują blaty na stoliki, dopasowując ich wysokość dokładnie do hokerów, inni decydują się na stoły do baru i wtedy do nich poszukują stosownych hokerów.

Jednym z ciekawych miejsc, które oferuje najwyższej jakości meble do baru jest SolidBase – sklep, który zawsze stawia na zadowolenie swoich klientów i który dokłada wszelkich starań, aby zapewnić im produkty z najwyższej półki, w bardzo atrakcyjnych cenach. Ciekawie jest łączyć hokery i stoliki do baru style=”font-weight: 400;”> odpowiednio ze sobą, tak, aby stanowiły one jedną całość, tworzyły przytulny klimat we wnętrzu i razem zachęcały do tego, by w tym właśnie konkretnym lokalu chciało się spędzać czas. 

Jak zestawić ze sobą hokery i inne meble barowe?

Oprócz hokerów i stolików, które należy dopasować do swoich preferencji, jak również i do możliwości konkretnych miejsc, istotną rolę odgrywają także i inne meble do baru<span style=”font-weight: 400;”>, które razem tworzą jedyną i wyjątkową całość. Na co więc warto postawić? Co wybrać? Idealnie sprawdzają się loże barowe, które nadają wnętrzu przytulnego charakteru, a jednocześnie też i zapewniają maksymalny komfort przebywania w tego typu lokalu. Bardzo często loże rezerwowane są w pubach z okazji różnego rodzaju okoliczności, jak na przykład wieczór panieński czy kawalerski, jak 18 – nastka czy spotkanie klasowe po latach. 

Każdy lokal stawia na zupełnie inne umeblowanie, inną kolorystykę i inny wystrój wnętrza. Aby jednak biznes mógł się kręcić, aby mógł on na siebie zarabiać i wciąż przyjmować nowych gości, musi swoim pierwszym wrażeniem zachęcać do spędzenia w nim czasu. W asortymencie produktów Solidbase, znaleźć można wiele ciekawych i na pewno wartych uwagi propozycji, które jesteśmy przekonani, okażą się spełniać zadania właścicieli pubów w 100%. Grunt to trafić na odpowiedni ich styl, wykonanie i samą ich trwałość, a to wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie. 

Podziel się: