• Kategorie produktów

 • Wyświetlanie 1–12 z 31 wyników

  Cena zależna jest od ilości zamówionych produktów, oferty przygotowujemy na zapytanie.

  Wybór stolików do restauracji

  Aranżacja wnętrza restauracji jest niezwykle istotna, ponieważ ma duży wpływ na to, czy klienci wrócą do lokalu. Dobre jedzenie to nie wszystko, ponieważ ważny jest jeszcze klimat jaki panuje wewnątrz pomieszczenia.

  Wybór stolików do restauracji

  Stoliki do restauracji powinny być wytrzymałe, ale również ciekawe pod kątem wizualnym. Muszą być także wygodne, żeby klientom przyjemnie spożywało się posiłki. Dużym uznaniem cieszą się stoliki okrągłe, które pasują do eleganckiej i nowoczesnej restauracji. Należy jednak pamiętać, że okrągłe stoliki zajmują więcej przestrzeni od kwadratowych, które są zdecydowanie bardziej funkcjonalne. Warto również zwrócić uwagę na jakość, ponieważ wymiana mebli co sezon nie jest opłacalnym rozwiązaniem. Znacznie lepszym wyjściem jest zakup trwałych elementów, które będą mogły służyć przez długi czas.

  Aranżacja wnętrza

  Dobrym pomysłem jest także zagospodarowanie ogródka restauracyjnego. Wystarczy nawet kilka stolików, które postawione na zewnątrz będą przyciągać klientów. Warto dodać, że część osób nie lubi przebywać w lokalu. Należy też mieć na uwadze, że stoliki i krzesła powinny pasować kolorystycznie do reszty pomieszczenia. Wystrój restauracji powinien pasować do stylu w jakim prowadzony jest punkt gastronomiczny. Mieszanie styli czasami może się udać, ale w zdecydowanej większości przypadków nie jest to dobre rozwiązanie. W nowoczesnych restauracjach najlepiej sprawdzą się proste, minimalistyczne elementy. Liczba dodatków w takim miejscu powinna być ograniczona do minimum, ponieważ ich zbyt duża ilość może wpłynąć negatywnie na finalny efekt.

  <