• Kategorie produktów

 • Wyświetlanie 1–12 z 22 wyników

  Meble restauracyjne

  Ważnym elementem wyposażenia każdych restauracji są niewątpliwie meble, dlatego warto, żeby zakup był przemyślany. Stojąc przed dylematem doboru stołów i krzeseł do naszych lokali, powinniśmy spojrzeć na to z dwóch innych perspektyw: właściciela oraz przyszłych klientów.

  Podczas wyboru mebli do restauracji należy zwrócić uwagę na fakt, że muszą one być o wiele bardziej wytrzymałe niż krzesła i stoły służące do celów prywatnych. Istotnym czynnikiem jest materiał, z którego zrobione są meble. Teraz w lokalach gastronomicznych odchodzi się od drewnianych i tapicerowanych krzeseł, a zastępuje się je meblami z tworzyw takich jak np. polipropylen, który jest wzmocniony włóknem szklanym oraz poliwęglanem. Meble takie oprócz tego, że są bardzo lekkie oraz łatwe w utrzymywaniu czystości, są także prawie niezniszczalne.

  Meble restauracyjne takie jak sofy czy fotele do ogródków restauracyjnych, to niesamowicie ważny element każdej restauracji. Wiele stołów czy krzeseł z tworzyw może być użytkowana zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz lokali, co daje nam wiele możliwości pod względem zaaranżowania przestrzeni w restauracji. Szczególnie podczas okresu letniego, gdy wraz ze sprzyjającymi warunkami pogodowymi, można korzystać z ogródków ulokowanych przed wejściem do lokali czy na wewnętrznych dziedzińcach. Takowe meble są odporne na złe czynniki atmosferyczne takie jak np. deszcz lub szkodliwe działanie promienni UV, dlatego więc nie trzeba dodatkowych zabezpieczeń czy przechowywania w środku lokalu.

  <