• Kategorie produktów

 • Filtrowanie produktów

  • Wymiary

   Wysokość

   Szerokość

   Głębokość

   Wysokość siedziska

  Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników

  Siedziska modułowe o uniwersalnym zastosowaniu

  Modułowe meble stanowią doskonały wybór absolutnie dla wszystkich lokali gastronomicznych, dla miejsc użyteczności publicznej i tych przestrzeni, gdzie przy minimum zajmowanego miejsca, chce się uzyskać maksimum wykorzystanej przestrzeni. Rewolucyjny system siedzisk modułowych stworzony przez naszą firmę, stanowi jak najbardziej doskonały wybór dla wszystkich kupujących. Takie meble służą potrzebom klientów i bez względu na to, czy mają one znaleźć się w przestrzeni biurowej, urzędowej czy gastronomicznej, wszędzie spełnią one swoje zadania.

  Siedziska modułowe – różnorodne kolory i struktury

  W naszej ofercie produktów mamy dla Państwa designerskie sofy, piękne, kolorowe kanapy, pufy i inne modułowe elementy, z pomocą których stworzyć można najwyższej jakości rozwiązania. Aranżując przestrzeń dla formalnych spotkań, jak również i miejsce dla celów rozrywkowych, na pewno siedziska modułowe stanowią jak najbardziej doskonały wybór. Oferujemy sofy z oparciami, pufy o miękkich siedziskach, idealnie zaprojektowane kanapy. Bez względu na to, na czym Państwu zależy, z pewnością to właśnie uda się Państwu otrzymać w wachlarzu naszych produktów.

  Meble wypoczynkowe w postaci modułów – design, jakość, solidność

  Wytrzymała konstrukcja, solidny stelaż, najwyższa jakość materiału – to wszystko właśnie posiadają meble, które są w stanie dodać wnętrzu głębi i niecodziennego charakteru. Aby biuro stało się siecią elastycznych przestrzeni, aby poczekalnia spełniała swoje zadania, aby lokal gastronomiczny był w pełni funkcjonalny, niewątpliwie meble wypoczynkowe modułowe, stanowią tutaj doskonały wybór absolutnie dla wszystkich odbiorców i wierzymy głęboko w to, iż naszym asortymentem produktów będziemy w stanie sprostać potrzebom absolutnie wszystkich zamawiających.

  Różnorodne opcje konfiguracji mebli modułowych

  Największą zaletą mebli modułowych jest to, że pozwalają one konfigurować pojedyncze meble w różnorodne kombinacje, dzięki czemu zakup konkretnych elementów, daje możliwość układania ich w dowolny sposób. Tutaj to meble dostosowują się do przestrzeni, a nie ona do nich. Nasze meble odpowiadają na wyzwania dnia codziennego, są funkcjonalne i praktyczne i niewątpliwie warte zakupu przez wszystkich kupujących.

  Sofy, loże, pufy i kanapy w wersji modułowej do biura, poczekalni, do lokalu gastronomicznego

  Spośród dostępnych propozycji, mamy nadzieję, iż każdy z Państwa znajdzie tutaj dla siebie coś odpowiedniego. Polecamy siedziska modułowe w formie ławek, kanap i puf, w postaci loży i foteli. Kanapy w różnorodnych kolorach i kształtach, z wykorzystaniem różnego rodzaju materiałów, produkowane według najnowszych technologii. SolidBase to wybór, który jesteśmy przekonani zadowoli Państwa w 100%.

  Cena zależna jest od ilości zamówionych produktów, oferty przygotowujemy na zapytanie.

  <