• Kategorie produktów

 • Filtrowanie produktów

  Cechy


  • Wymiary / Waga

   Wysokość

   Szerokość

   Głębokość

   Siedzisko

   Wysokość siedziska

   Waga

  Wyświetlanie 1–12 z 164 wyników

  Designerskie hokery a wyjątkowy wystrój wnętrza

  Komfortowe, wygodne, eleganckie oraz pięknie prezentujące się meble barowe są bez wątpienia wizytówką każdej kawiarni, restauracji, baru czy pubu. Delektowanie się posiłkami w pięknie urządzonym wnętrzu jest zawsze bardzo przyjemne, a przyrządzone potrawy smakują jeszcze lepiej. Do takich wyjątkowych miejsc wszyscy klienci zazwyczaj bardzo chętnie wracają.

  Hokery metalowe, a wyjątkowy wystrój wnętrza

  Wystój poszczególnych pomieszczeń gastronomicznych powinien być zawsze elegancki oraz wyjątkowy. Każde pięknie urządzone wnętrze sprawia, że goście mogą w niesamowitym klimacie miło spędzić czas delektując się serwowanymi posiłkami.

  Niezbędnym wyposażeniem każdego lokalu gastronomicznego są bez wątpienia wygodne krzesła. Dziś w wielu gustownie kawiarniach czy restauracjach można bardzo często spotkać komfortowe oraz bardzo stylowe hokery metalowe. Czym charakteryzują się te krzesła? Są to wyjątkowe siedziska, które rewelacyjnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie znajduje się wysoki bar lub blat.

  Hokery potrafią dobrze pełnić swoją funkcję, gdy są odpowiednio wysokie. Decydując się na zakup, warto zatem wybrać takie modele, które są wyposażone w mechanizm regulacji.

  Warto także szczególną uwagę zwrócić  na kolorystykę siedziska. Powinno ono być zawsze idealnie dobrane do aranżacji wnętrza. W sprzedaży nie brakuje pięknych, metalowych hokerów, których siedziska są wykonane z wysokiej jakości skóry naturalnej lub innego trwałego tworzywa.

  Metalowe hokery w bogatej odsłonie

  Wybór stołków barowych jest przeogromny. Każde z nich charakteryzuję się tym, że jest w pełni nowoczesne, outdoorowe oraz ciekawie stylizowane. Pośród wielu oferowanych modeli ogromną popularnością cieszą się hokery obrotowe, które to można obracać w dowolnym  kierunku. Poszczególne modele różnią się także pomiędzy sobą rodzajem siedziska. Niektóre z nich są kwadratowe, a inne z kolei okrągłe. Bardzo praktyczne są hokery wyposażone w wygodne oparcia.

  Każdy klient zainteresowany zakupem ma także do wyboru krzesła zarówno na jednej, dość masywnej nodze, jak i na kilku mniejszych. Niezwykle oryginalnie w każdym barze czy pubie prezentują się te hokery, które posiadają stylizowaną, metalową nogę.

  Każdy hoker o designerskim wyglądzie jest doskonałą  propozycją dla branży gastronomicznej. Te stylowe siedziska są także dedykowane dla prywatnych, nowocześnie urządzonych mieszkań.

  <