• Szukaj

 • Kategorie produktów

  • Keine Produkt-Kategorien vorhanden.
 • Cena zależna jest od ilości zamówionych produktów, oferty przygotowujemy na zapytanie.

  Jak wybrać idealne meble do restauracji?

  Restauracja to miejsce, które musi być przyjemne i powinno zapraszać do środka. Aby dobrze zaaranżować wnętrze restauracji należy dokładnie przemyśleć wybór mebli, które mają się w niej znaleźć. Jak wybrać meble do restauracji? Na co zwrócić uwagę?

  Jakie meble do restauracji będą idealne?

  Wybierając meble należy przede wszystkim dopasować je do wnętrza, w którym mają się znaleźć. Jeśli ma to być pomieszczenie w stylu pałacowym, to warto wybrać meble nieco bardziej luksusowe, tapicerowane, które mają charakterystyczne zdobienia, gięte nogi i ozdobne przeszycia. Do nowocześnie urządzonej restauracji najlepiej wybrać meble proste w jasnych kolorach. W klasycznych wnętrzach świetnie sprawdzą się meble drewniane, które są uniwersalne i ponadczasowe. Najważniejszą rzeczą jest to, aby pomieszczenie restauracyjne nie było zbytnio zagracone, a całość była spójna i dobrze się prezentowała.

  Na co zwrócić uwagę wybierając meble do restauracji?

  Przede wszystkim należy wybrać sklep lub hurtownię, która oferuje produkty wysokiej jakości. A co to znaczy, że meble są wysokiej jakości? Po pierwsze muszą być solidne i wytrzymałe. Po drugie funkcjonalne i praktyczne, a po trzecie powinny być stylowe, eleganckie i modne. Kolejną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę jest cena. Nie zawsze wysoka cena jest gwarancją dobrego produktu. Meble do restauracji powinny być także łatwe do utrzymania w czystości. Dlatego w przypadku mebli tapicerowanych należy wybrać materiał plamoodporny. No i oczywiście meble powinny stanowić spójną całość, dlatego najlepiej kupić od razu cały komplet.

  Filtrowanie produktów

  Cechy


  • Wymiary / Waga

   Wysokość

   Szerokość

   Głębokość

   Wysokość siedziska

   Waga

  Es wurden keine Produkte gefunden, die deiner Auswahl entsprechen.

  Bądź na bieżąco z naszymi nowościami mebli dla HORECA - Zapisz się na newsletter!