PL | EN | DE | SE | RU

FiltrowanieKompleksowe realizacje barów i restauracji

Meble do wnętrz

Meble do ogrodów

Meble podświetlane

Donice

Lampy

Europejskie Centrum Solidarności - Amber Side

Zrealizowaliśmy zamówienie na lady barowe oraz szafy na wino do kawiarni i restauracji w Europejskim Centrum Solidarności. Nowoczesny projekt zakładał użycie różnorodnych materiałów: fronty barów, wiszące kasetony, blaty podawcze oraz częściowo panele na ścianach zostały wykonane ze szkła. Korpusy szafek z laminatu wykończonego listwami z litego dębu. Blaty robocze z wbudowanymi zlewami ze stali nierdzewnej.

Hard Rock Cafe

Najnowsza i jednocześnie bardzo prestiżowa realizacja - ogródek Hard Rock Cafe w Gdańsku.W zakres naszych prac wchodziło wykonanie krzeseł, stołów, przegród oraz donic.

Restauracja Patio Espaniol

Zamówienie obejmowało kompleksowe wyposażenie w meble restauracji w Gdańsku. W zakres dostawy wchodziły: loże tapicerowane, sofa oraz pufa wykonane wg. indywidualnego projektu, lada barowa z laminatu hpl oraz litego drewna dębowego, stoły na podstawach żeliwnych z blatami dębowymi, krzesła, hokery.

Restauracja La Cucina

Kompleksowe wyposażenie restauracji w Gdańsku. Dostawa obejmowała: sofy tapicerowane, ladę barową wg. projektu z litego drewna jesionowego, stoły i krzesłą z drewna jesionowego.

Foodcourt - CH Auchan Wrocław

Kompleksowa realizacja strefy foodcourt w Auchan Wrocław Bielany. Prace obejmowały: wykonanie projektu, dostawę i montaż wyposażenia, na które składały się: krzesła 03/800, hokery 03/806, stoły na podstawach ze stali nierdzewnej 02/SLIX-44-T z blatami z laminatu hpl, stoły wysokie na podstawach ze stali nierdzewnej montowanych do podłoża 02/Bax-25-FF oraz meble na zamówienie: loże tapicerowane, zabudowy śmietników na konstrukcji ze stali nierdzewnej, donice, ścianki działowe - wykonane z płyty laminowanej hpl oraz z melaminy.

Flavour Garden - Londyn

Restauracja-bar w Londynie. Nasz zakres prac: 1. sofa wolnostojąca - baza lite drewno sosnowe, poduszki tapicerowane 2. wiszące regały + obudowy donic na stelażach stalowych - wszystkie elementy wykonane z litej sosny - szczotkowanej i postarzanej 3. lada barowa obłożona od frontu litym drewnem, z blatem kamiennym oraz szklane witryny. W stalowych rurach stelaży zostaną poprowadzone plastikowe przewody, którymi będzie rozprowadzana woda sterowana komputerowo.

BAR CHARLOTTE - MENORA

Zamówienie obejmowało kompleksowe wyposażenie w meble baru Charlotte - Menora w Warszawie. W zakres zamówienia wchodziły: lada barowa z na stelażu stalowym obłożonym od frontu litym drewnem sosnowym, stoły na podstawach stalowych z blatami z laminatu HPL, hokery, stół stalowy z regulacją wysokości.

Foodcourt - CH Sadyba Warszawa

Kompleksowa realizacja strefy foodcourt w CH Sadyba w Warszawie. Zakres zlecenia obejmował: wykonanie projektu, dostawę i montaż wyposażenia, na które składały się: krzesła z tworzywa sztucznego 90/Luca, stoły na podstawach ze stali nierdzewnej 02/SLIX-44 z blatami z laminatu hpl z krawędzią wykończoną sklejką oraz meble na zamówienie: loże tapicerowane, obudowy filarów w formie śmietników na konstrukcji ze stali nierdzewnej, donice, ścianki działowe z laminatu hpl, częściowo przeszklone hartowanym szkłem.

Showroom Mastercook - De Dietrich

Najtrudniejsze zadanie, przed jakim stanęła firma - kompleksowe wyposażenie "pod klucz" salonu wystawienniczego firmy Fagor-Mastercook. Elementy wyposażenia wnętrz dostarczone i zamontowane przez firmę: Nietypowe zabudowy meblowe - jako ekspozytory sprzętu AGD - wykonane z płyty laminowanej hpl oraz płyty mdf lakierowanej, z blatami kamiennymi, z laminatu hpl i Corianu. Ekspozytor na drobny sprzęt AGD wykonany w formie półek z płyty mdf lakierowanej na stelażu stalowym lakierowanym proszkowo. Zabudowy okien: w formie zasłon, rolet i obitych materiałem oraz podświetlonych ledami ram drewnianych. Obrotowy wieszak na ubrania - wykonany ze stali lakierowanej proszkowo. Meble standardowe: fotele tapicerowane skórą naturalną 03/740, hokery z siedziskiem z metakrylu 03/570 i 03/1172, stoły z blatem laminowanym hpl na podstawie ze stali nierdzewnej 02/Bax-56, sofa tapicerowana Magnetic firmy Iker, lampa stojąca firmy Casamania, meble do sali konferencyjnej firmy BN Office Solution. Zlewozmywaki i baterie kuchenne firmy Kludi oraz Blanco. Zakres prac obejmował również wykonanie podłączeń elektrycznych i hydraulicznych.

Restauracja Powsinianka - Warszawa

Kompleksowe zlecenie na wyposażenie nowej restauracji w Warszawie. Zakres zlecenia obejmował: wykonanie projektu, dostawę i montaż mebli do restauracji, na które składały się: krzesła drewniane 50/Vena, hokery z tworzywa sztucznego 03/580, stoły na podstawach żeliwnych 02/Bals-55-Lib z blatem z laminatu hpl oraz meble na zamówienie: loże tapicerowane na dwóch poziomach restauracji, lada barowa wykonana z płyty stolarskiej fornirowanej oraz laminatu hpl, drzwi wahadłowe na zaplecze kuchenne oraz drzwi do pomieszczenia gospodarczego, boazerie z płyty fornirowanej, listwy przypodłogowe, barierki oraz ścianki działowe ze szkła hartowanego, obudowa kominka z blachy lakierowanej proszkowo, podświetlane kasetony ze zdjęciami.