PL | EN | DE | SE | RU

FiltrowanieKompleksowe realizacje barów i restauracji

Meble do wnętrz

Meble do ogrodów

Meble podświetlane

Donice

Lampy

Restauracja Kogel-mogel - Kraków

Kompleksowa realizacja wyposażenia w meble restauracji mieszczącej się na starym rynku w Krakowie. W zakres dostawy wchodziły: ławy z litego drewna tapicerowane wykonane wg. indywidualnego projektu, lada barowa z litego drewna oraz lakierowanej płyty mdf, stoły wykonane z litego drewna brzozowego, stoły na podstawach żeliwnych stylizowanych 06/100 z blatami z litego drewna brzozowego, krzesła z drewna giętego 08/B-6023.

Restauracja Viapasta - Białystok

Dostarczyliśmy i zamontowaliśmy meble do wyposażenia restauracji Viapasta w CH Alfa w Białymstoku. Zakres prac obejmował: meble na zamówienie (zabudowa lady barowej, stoły na podstawach stołowych 02/Bals-44 z blatami z laminatu HPL, krzesła 08/A-0448, hokery 03/4446, loże tapicerowane w formie boxów.

Restauracja Viapasta - Gdynia

Dostarczyliśmy i zamontowaliśmy meble do wyposażenia restauracji Viapasta w Gdyni. Zakres prac obejmował: meble na zamówienie (zabudowa lady barowej, drzwi wahadłowe, sufit podwieszany - wykonane z litego drewna, płyty fornirowanej, płyty laminowanej hpl oraz z melaminy), stoły na podstawach stołowych 49/FL-b10 z blatami z laminatu HPL.

Barek - WSZ w Gdańsku

Dostarczyliśmy i zamontowaliśmy meble do wyposażenia barku studenckiego w Wyższej Szkole Zarządzania w Gdańsku. Zakres prac obejmował: meble na zamówienie (zabudowa lady barowej, zaplecza, ścianki działowe, kosz na śmieci wykonane z płyty laminowanej hpl oraz z melaminy), tapicerowana loża, pufy, krzesła 03/800 i hokery 03/806, stoły na podstawach stołowych 49/FL-A09 z blatami z laminatu HPL.

Cafe Clasic - Hel

Dostarczyliśmy meble jako wyposażenie kawiarni na Helu. Były to: fotele 08/B-9921/4, sofy na zamówienie na wzór foteli, stoły na zamówienie z litego drewna brzozowego.

Restauracja Dekanta - Warszawa

W ramach realizacji zamówienia na meble do restauracji dostarczyliśmy: krzesła drewniane 50/Camp, stoły z litego drewna wyprodukowane na zamówienie, loże tapicerowane.

Foodcourt - CH Plaza Lublin

Wymiana mebli w strefie foodcourt w CH Plaza w Lublinie. Zamówienie obejmowało: wykonanie projektu, dostawę i montaż wyposażenia, na które składały się: krzesła z tworzywa sztucznego 72/Zean-2273, hokery 72/Zean-2545, stoły na podstawach ze stali nierdzewnej 02/Slix-40 i 02/Slix-44-T z blatami z laminatu litego hpl gr. 12mm oraz meble na zamówienie: obudowy filarów w formie boazerii z laminatu giętego hpl, wysokie stoły na podstawach montowanych do podłoża 02/Baix-25, obudowy śmietników z donicami - konstrukcja ze stali nierdzewnej obłożona płytą laminowaną hpl.

Kawiarnia Czekolada - CH Alfa Białystok

Zrealizowaliśmy kompleksowe zamówienie na meble do kawiarni w CH Alfa w Białymstoku. W zakres dostawy wchodziły: fotele, pufy oraz tapicerowane loże wykonane wg. indywidualnego projektu klienta, lada barowa z litego drewna oraz laminatu, stoły na podstawach żeliwnych z blatami z laminatu hpl z obrzeżem z listwy drewnianej frezowanej, zabudowy grzejników oraz zabudowy ścian w formie ram z frezowanych listew drewnianych.

Kawiarnia Kawusia - Gdańsk

Zrealizowaliśmy kompleksowe zamówienie na meble do kawiarni w Gdańsku. W zakres dostawy wchodziły: loże tapicerowane, fotele oraz pufy wykonane wg. indywidualnego projektu klienta, lada barowa z laminatu hpl, stoły na podstawach żeliwnych 02/Bals-44 z blatami z laminatu hpl z obrzeżem abs.

Kamping Kaper - Władysławowo

Zrealizowaliśmy kompleksowe zamówienie na meble do restauracji mieszczącej się na Kempingu Kaper. W zakres dostawy wchodziły: fotele oraz loże tapicerowane wykonane wg. indywidualnego projektu, lada barowa z litego drewna oraz laminatu, stoły na podstawach ze stali nierdzewnej z blatami z laminatu hpl z obrzeżem abs, krzesła z tworzywa sztucznego 72/Jeny-S-2081.